שאלות תשובות
משחק בריחה הוא חוויה של החיים האמתיים, בהם המשתתפים נעולים בחדר ועליהם להשתמש באלמנטים הנמצאים בחדר, בידע הקולקטיבי של הקבוצה ובמוח כדי לגלות רמזים ולפתור חידות ולברוח.
חדרי בריחה ג'ק המרטש והוויקינגים בנויים לאורך משחק של 60 דק', קבלת הפנים בהתחלה והפטפוטים בסוף המשחק לא נכללים בתוך ה60 דק' ולכן תשהו במתחם שלנו בערך כשעה וחצי.
במתחם סימן בריחה קיימים שני חדרי בריחה. ולכן אם תחשוק נפשכם בעוד משחק בריחה תוכלו לסרוק את ה-QR קוד שלנו ואף תקבלו הנחה לחדר השני (על בסיס מקום פנוי ומוגבל ל4 משתתפים ומעלה) ולכן ניתן לשחק ביותר ממשחק אחד באותו היום במתחם שלנו.
לחדרי בריחה ג'ק המרטש והוויקינגים צריך להגיע בדיוק בזמן הנקוב למשחק. הימנעו מאיחורים כדי שזמן המשחק שלכם לא יפגע. על כל איחור רצוי להודיע למפעיל.
חדר בריחה ג'ק המרטש הינו חדר קריפי על גבול המפחיד, קיימים אפקטים מפחידים ומבהילים אך ניצן למתן ולשחק ברמות הפחד. לשינוי רמת הפחד נא ליצור קשר עם החדר. חדר הבריחה הוויקינגים פחות קריפי מג'ק המרטש ויכול להתאים לפחדנים שבנינו.
ישנה חניה פרטית לשני החדרים בנפרד. חייגו ל- 054-4570999 לפתיחת השערים
חדרי הבריחה ג'ק המרטש והוויקינגים מכילים מעברים צרים ואינם מתאימים לנכים בכיסאות גלגלים ולמתקשים בתנועה עם זאת החדרים אינם מתאים לסובלים מקלסטרופוביה, חולי אפילפסיה ולנשים בהריון, בוויקינגים החדר יכול להתאים לנשים בהריון אך יש צורך ליצור קשר עם החדר ע"מ לאשר הגעה של אישה בהריון. עם זאת החדרים אינם מתאים לילדים מתחת לגיל 16, לכניסה מתחת לגיל 16 יש צורך בליווי מבוגר.